Gizlilik Politikası

TechWebTr.com Sitesi Gizlilik Politika İlkeleridir

Bu gizlilik ilkeleri TechWebTr.com tarafından, TechWebTr.com’nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler TechWebTr.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizde takibi Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

TechWebTr.com adresinde yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizdeki kayıt formu hakkında;

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi), girmelidir.

Bu formda aldığımız iletişim bilgileri kullanıcılarımıza, firmamız hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır.

Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Profil ve iletişim bilgileri ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacak.

Sitemizdeki Yorumlar hakkında;

Halka Açık Bloglarımızda ki Yorumlar
Sitemiz içerisinde kullanıcıların serbestçe kullanabilecekleri yorum panoları bulunmaktadır. Burada verilen bilgilerin halka açık bilgiler haline geldiği unutulmamalıdır. Bu alanlarda kişisel bilgilerinizi verirken bu hususu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Güvenlik
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri aşağıda yer almaktadır.

1- 128/256 bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır.
2- Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımız da şifreli olarak durmaktadır.

Düzeltme / Yenileme
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı.

Sitemizin tek gelir kaynağı olan reklamları lütfen engellemeyin. İçeriklerin devamını görmek için reklam engelleyicinizi lütfen sitemizde kapatınız. Çok fazla rahatsız edici reklam içeriği bulunmamaktadır. Şimdiden teşekkür ederiz.